Відпочинок в Карпатах влітку

Ми вам запропонуємо економний літній відпочинок в Карпатах, на базі відпочинку і оздоровлення «ЕДЕЛЬВЕЙС», гарної якості за акційними цінами в на літо 2013

Відпочинок в Карпатах влітку у нас останнім часом набирає все більше популярності. На сьогоднішній день у закарпатських Карпатах кожна людина зможе знайти для себе розваги, які цікавить саме його.

Для туристів, яким подобається спокійний відпочинок, тут можна зустріти величезну кількість пам’яток архітектури: від маленьких сільських будиночків, яких у карпатських селах і на сьогоднішній день залишилося багато, аж до унікальних дерев’яних храмів, які знаходяться під захистом ЮНЕСКО і увібрали в собі традиції православ’я, католицизму і греко-католицизму.

Також відпочинок в Карпатах влітку відомий серед любителів середньовічної культури, великою кількість замків і фортець, які об’єднали в собі архітектурні традиції таких імперій, як Австрійської, священної римської та інших больших європейських країн. Адже одна з цих фортець несе в собі культури Англії, так як саме тут жили лицарі ордену тамплієрів ще у XII столітті.

Для людей, які люблять більш активний відпочинок в Карпатах влітку, можна кожен день займатися новими заняттями: альпінізм, сплав на човнах мальовничими річками Карпат, їзда на велосипедах і квадроциклах.

Останнім часом серед туристів, які приїжджають в Карпати на відпочинок влітку, все більшою популярності набирає кінний відпочинок. Адже тут знаходяться не одна унікальна порода коней. Практично у всіх регіонах Закарпаття зараз відбуваються регулярні кінні фестивалі. Цього року у Велико-Березнянського районі пройшов етап Чемпіонату України з перегонів на великі дистанції від 40 до 80 кілометрів, участь в яких взяли спортсмени кращих кінних клубів України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


НЕДОРОГО - Отдых в Закарпатье | Где выгодней отдых в Украине
  ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ: