Відпочинок в Карпатах взимку

Відпочинок в Карпатах взимку в першу чергу неодмінно асоціюється з гірськолижним спортом. І це не просто так, адже Карпати — столиця гірськолижного туризму та спорту. Завдяки географічному розташуванню, природними якостями спусків, широко розвиненій інфраструктурі, Карпати стали ідеальним місцем для катання на лижах і сноубордах. Саме тут знаходиться найдовша гірськолижна траса в Україні. І головне, тут не важливо, чи вмієте ви кататися чи ні. Траси різної крутизни спуску і довжини, досвідчені інструктори, прокат гірськолижного обладнання, сучасні підйомники зроблять свою справу.

Відпочивати в Карпатах взимку щорічно приїжджають тисячі лижників і сноубордистів, професіоналів і новачків. Зима в Карпатах триває досить довго — починаючи з грудня і закінчуючи травневими святами. Саме тому ви зможете насолоджуватися зимовим відпочинком у Карпатах дуже довго. А ціни тут дуже лояльні і набагато дешевше, ніж в аналогічних європейських курортах. Але це ніяк не означає, що якість обслуговування гірше. Тут дуже цінують своїх клієнтів і намагаються надавати максимальний комфорт і якість сервісу, щоб ви відчували себе як вдома.

Але на лижах зимовий відпочинок в Карпатах не закінчується. Ті, хто не любить активний відпочинок або боїться стати на лижі, завжди може спуститися з невеликої гірки на санчатах, або ж покататися на ковзанах на ковзанці, який розташований прямо перед нашим комплексом. Також наш туристичний комплекс «Едельвейс» дарує вам можливість провести тут незабутній час на Новий рік і Різдво. Саме тут ви зможете насолодитися чистим гірським повітрям, дивовижними і дуже красивими пейзажами, відновити душевний спокій.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий


НЕДОРОГО - Отдых в Закарпатье | Где выгодней отдых в Украине
  ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ: